carla-mlecna-5-kg

Mliečna čokoláda do fontány Carla - 5 kg

Predajná cena vr. DPH:49,90 €
Zľava
Cena za 1 kg: 9,98 €
Čokoláda pre fontány zn Carla. Mliečna čokoláda Carla do fontány sa chuťou podobá mliečnej čokoláde Milka. Jedná sa o kvalitnú čokoládu vyvinutú špeciálne pre čokoládové fontány. Česká spoločnosť Carla ako jediný český výrobca čokolády vyvinula špeciálnu čokoládu pre čokoládové fontány.
Dostupnosť: Na sklade

Čokoláda pre fontány zn Carla. Česká spoločnosť Carla ako jediný český výrobca čokolády vyvinula špeciálnu čokoládu pre čokoládové fontány. Ponúka dva druhy kvalitnej čokolády do čokoládovej fontány: mliečnu čokoládu do fontány VG427 s obsahom kakaa 37% a horkú čokoládu do fontány VG407 s obsahom kakaa 60%.

Mliečna čokoláda Carla do fontány sa chuťou podobá mliečnej čokoláde Milka. Jedná sa o kvalitnú čokoládu vyvinutú špeciálne pre čokoládové fontány. Čokoláda Carla do fontány je dodávaná pre ľahké rozpúšťanie vo forme šošoviek.

Táto čokoláda má výnimočné vlastnosti a lepšie tečie, ako iné druhy čokolády. Je to dané vyšším obsahom kakaového masla, ktoré je v bežných čokoládach nahradzované rastlinnými tukmi a pre použitie v čokoládovej fontáne je treba normálne čokoládu upravovať do patričnej konzistencie pridávaním kakaového masla.

Obsah kakaa: 37%

Výrobca: Carla spol. s.r.o.

Krajina pôvodu: ČR

Balenie: 5 kg

Zloženie: cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, kakaová hmota, emulgátory: sójový lecitín a polyglycerol-polyricín-oleát, vanilkový extrakt bourbon Madagascar.

Výrobok môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov.

Nutričné hodnoty pre 100 gramov: 2509 kJ (603 kcal); tuky 43,8 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 27,4 g); sacharidy 46,3 g (z toho cukry 45,6 g); bielkoviny 5,1 g; soľ 0,15 g.