Horká čokoláda do fontán Callebaut - 2,5 kgHorká čokoláda do fontán Callebaut - 2,5 kg

Horká čokoláda do fontán Callebaut - 2,5 kg

Predajná cena vr. DPH:33,90 €
Zľava
Cena za 1 kg: 13,56 €
Pre dokonalý zážitok a bezproblémovú prevádzku čokoládovej fontány odporúčame použitie luxusnej belgickej čokolády Callebaut s ideálnou viskozitou pre použitie vo fontánach.
Dostupnosť: Na sklade

Pre dokonalý zážitok a bezproblémovú prevádzku čokoládovej fontány odporúčame použitie luxusnej belgickej čokolády Callebaut s ideálnou viskozitou pre použitie vo fontánach. Zvýšený obsah kakaového masla zabezpečuje dokonalú tekutosť bez pridania ďalších tukov. Možno použiť aj iné druhy čokolády, ale ochudíte sa tým o jedinečnú chuť a vôňu belgickej čokolády, ktorá je považovaná za najlepšiu na svete.

Tieto čokolády majú výnimočné vlastnosti a lepšie tečú, ako iné druhy čokolády. Je to dané vyšším obsahom kakaového masla, ktoré je v bežných čokoládach nahradzované rastlinnými tukmi.

Obsah kakaa: 57,6 %

Krajina pôvodu: Belgicko

Výrobca: Callebaut

Hmotnosť: 2,5 kg

Zloženie: kakaová masa, cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín, prírodný extrakt z pravej vanilky. Môže obsahovať mlieko.

Nutričné hodnoty pre 100 gramov: kalórie 2406 kJ (575 kcal); tuky 41 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 25 g); sacharidy 42 g (z toho cukry 40 g); bielkoviny 4,8 g; soľ 0,01 g.