carla-horka

Horká čokoláda do fontány Carla - 1 kg

Predajná cena vr. DPH:12,90 €
Zľava
Cena za 1 kg: 12,90 €
Horká čokoláda Carla do čokoládovej fontány - ako jediný český výrobca čokolády ponúka firma Carla spol. s.r.o. kvalitnú čokoládu do fontány, ktorá sa nemusí dodatočne riediť kakaovým maslom. Firma Carla vyrába špeciálnu čokoládu do fontány v dvoch variantoch a to mliečnu s 37% kakaa a horkú s 60% kakaa.
Dostupnosť: Na sklade

Horká čokoláda Carla do čokoládovej fontány - ako jediný český výrobca čokolády ponúka firma Carla kvalitnú čokoládu do fontány, ktorá sa nemusí dodatočne riediť kakaovým maslom. Jedná sa o kvalitnú čokoládu s obsahom kakaa 60% vyvinutú špeciálne pre čokoládové fontány. Čokoláda Carla do fontány je dodávaná pre ľahké rozpúšťanie vo forme šošoviek.

Táto čokoláda má výnimočné vlastnosti a lepšie tečie, ako iné druhy čokolády. Je to dané vyšším obsahom kakaového masla, ktoré je v bežných čokoládach nahradzované rastlinnými tukmi a pre použitie v čokoládovej fontáne je treba normálne čokoládu upravovať do patričnej konzistencie pridávaním kakaového masla.

Obsah kakaa: 60%

Výrobca: Carla spol. s.r.o.

Krajina pôvodu: ČR

Balenie: 1 kg

Zloženie: kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, emulgátory: sójový lecitín a polyglycerol-polyricín-oleát, vanilkový extrakt bourbon Madagascar.

Výrobok môže obsahovať stopy mlieka a suchých škrupinových plodov.

Nutričné hodnoty pre 100 gramov: 2405 kJ (579 kcal); tuky 42,5 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 26,2 g); sacharidy 40,3 g (z toho cukry 37,4 g); bielkoviny 5,3 g; soľ 0,025 g.