Flossugar-Jolly-Berry-jahoda

Cukor na cukrovú vatu Flossugar Jolly Berry - jahoda 1,47 kg

Predajná cena vr. DPH:15,55 €
Zľava
Cena za 1 kg: 10,58 €
Ochutený červený cukor s jahodovou príchuťou Flossugar Jolly Berry na výrobu cukrovej vaty červenej farby. Pomocou tejto cukrovej zmesi ľahko pripravíte výbornú cukrovú vatu červenej farby s príchuťou jahôd.
Dostupnosť: Skladom u dodávateľa

Ochutený červený cukor s jahodovou príchuťou Flossugar Jolly Berry na výrobu cukrovej vaty červenej farby. Má optimálnu hrubosť, výraznú farbu a je pripravený pre okamžité použitie.

Stačí otvoriť roh praktického papierového obalu a jednoducho naberiete odmerkou, ktorá je pribalená k výrobníku cukrovej vaty, potrebné množstvo cukru, nasypete do výrobníka a behom niekoľkých sekúnd je cukrová vata hotová.

Z jedného balenia cukru s veľkosťou 1,47 kg vyrobíte cca 70 veľkých porcií cukrovej vaty v profesionálnom výrobníku cukrovej vaty a až 200 malých porcií v malom domácom výrobníku cukrovej vaty.

Čerstvá a načechraná cukrová vata je neodolateľná pre Vašich hostí a zákazníci ju budú milovať.

Vyskúšajte tiež výbornú chuť a dokonalú vôňu ďalších príchutí - viď tu.

Hmotnosť - 1,47 kg

Zloženie: cukor, umelé arómy (môžu nepriaznivo ovplyvňovať pozornosť a činnosť detí), E129, E133. Môže obsahovať kremičitan vápenatý (E552).

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 1494 kJ (357 kcal); tuky 0 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g); sacharidy 100 g (z toho cukry 100 g); bielkoviny 0,0 g; soľ 0,00 g.

Skladovať v suchu od 5 do 25° C.

Krajina pôvodu: USA