van_houten_choc_o_late
van_houten_choc_o_late
choc-o-late-van-houten

Horúca čokoláda Van Houten 1 liter

Predajná cena vr. DPH:5,90 €
Zľava
Cena za 1 kg: 5,90 €
Čokoláda "Choc-o-late" od firmy Van Houten je pripravená priamo pre použitie do výrobníkov horúcej čokolády. Je dodávaná v tekutej forme v uzatvárateľných krabiciach po jednom litri - stačí naliať do výrobníka horúcej čokolády a zahriať.
Dostupnosť: Skladom u dodávateľa

Čokoláda "Choc-o-late" od firmy Van Houten je pripravená priamo pre použitie do výrobníkov horúcej čokolády. Je dodávaná v tekutej forme v uzatvárateľných krabiciach po jednom litri - stačí naliať do výrobníka horúcej čokolády a zahriať. Ideálna teplota pre servírovanie je 45 - 65 ° C.

Tekutá horúca čokoláda "Choc-o-late" je pripravená z čokolády mimoriadnej kvality. Vyniká intenzívnou chuťou a zamatovou textúrou. Chutí výborne samotná, ale môžete ju použiť aj ako základ horúcich aj studených čokoládových nápojov s mliekom, smotanou, alkoholom alebo kávou. Môžete ju použiť aj ako základ čokoládových dezertov, creme brulée alebo čokoládovej zmrzliny.

Horúcu čokoládu "Choc-o-late" nemusíte pripravovať len vo výrobníku horúcej čokolády, ale tiež ju môžete naliať do šálky a ohriať v mikrovlnnej rúre. Otvorené balenie uzavrite uzáverom, ktorý je súčasťou balenia a uskladníte v chladničke pre ďalšie použitie.

Výrobca: Van Houten

Krajina pôvodu: Belgicko

Balenie: kartón 1 liter

Zloženie: odstredené mlieko, čokoláda 22% (cukor, kakaová masa, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, bezvodý mliečny emulgátor, emulgátor: sójový lecitín), hroznový cukor, cukor, emulgátor: E471, zahusťovadlá: E412, E415, E407, aróma

Nutričné hodnoty pre 100 gramov: 560 kJ (160 kcal); tuky 5,2 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 3,1 g); sacharidy 21 g (z toho cukry 20 g); bielkoviny 4,3 g; soľ 0,1 g.