kakaove-maslo-mycryo-600

Kakaové maslo Mycryo - plechovka 600 g

Predajná cena vr. DPH:18,90 €
Zľava
Cena za 1 kg: 31,50 €
Kakaové maslo Mycryo je 100 % kakaové maslo vo forme prášku od firmy Callebaut. Je ideálne pre zlepšenie tekutosti akékoľvek čokolády.
Dostupnosť: Skladom u dodávateľa

Kakaové maslo Mycryo je 100 % kakaové maslo vo forme prášku od firmy Callebaut. Je ideálne pre zlepšenie tekutosti akékoľvek čokolády. Ak používate inú čokoládu ako je špeciálny čokoláda do fontány od firiem Callebaut, Carla a Sephra, potom je nutné ju pre správnu tekutosť nariediť kakaovým maslom.

Obsah kakaového masla v čokoláde je rozhodujúci paramert pre tekutosť čokolády. Čím viac čokoláda obsahuje kakaového masla, tým lepšie tečie. Výrobcovia často nahrádzajú kakaové maslo rastlinnými tukmi, preto bežná čokoláda v čokoládovej fontáne netečie. Pre doplnenie kakaového masla na potrebný stav je ideálny kakaové maslo v prášku Mycryo. Vďaka práškovej konzistencii sa kakaové maslo Mycryo veľmi dobre odmeriava a dávkuje.

Kakaové maslo môžete využiť v kuchyni aj inak. Je výborné na vyprážanie, rýchle opekanie aj pečenie. Kakaové maslo má tú jedinečnú vlastnosť, že neprebije chuť Vašich ingrediencií - naopak, pomôže im vyniknúť. Veľkou výhodou kakaového masla je tiež to, že neobsahuje žiadny cholesterol a má nižší obsah tukov a menej kalórií než bežné tuky používané v kuchyni.

Výrobca: Callebaut

Krajina pôvodu: Belgicko

Balenie kakaového masla: plechovka 600 gramov

Zloženie: kakaové maslo 100%.

Nutričné hodnoty pre 100 gramov: 3766 kJ (900 kcal); tuky 100 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 60,2 g); sacharidy 0 g (z toho cukry 0 g); bielkoviny 0,0 g; soľ 0,00 g.