fondue-1-litr-jahoda-1000

Tavička - fondue na čokoládu 1 litr

Predajná cena vr. DPH:39,90 €
Zľava
Cena za 1 kg:
Temperovač - fondue je neoceniteľným pomocníkom pri rozpúšťaní čokolády napríklad do čokoládovej fontány alebo pri pečení. Temperovač na čokoládu možno využiť podobne ako čokoládové fondue pre sladký večer s luxusnou rozpustenou čokoládou, v ktorej si budete namáčať kúsky lahodného ovocia.
Dostupnosť: Na sklade

Temperovač - fondue na čokoládu možno využiť podobne ako čokoládové fondue pre sladký večer s luxusnou rozpustenou čokoládou, v ktorej si budete namáčať kúsky lahodného ovocia. Temperovač je tiež neoceniteľným pomocníkom pri príprave čokolády do fontány. V temperovači máte neustále pri ruke rozpustenú čokoládu, ktorú môžete dopĺňať trebárs do čokoládovej fontány, ktorú tak nemusíte zastavovať ak Vám dôjde čokoláda vo fontáně.

S temperovačom/fondue na čokoládu si môžete tiež užiť veľa zábavy a sladkých experimentov pri výrobe vlastných praliniek, čokoládových figúrok alebo lízaniek. Temperovač Vám uľahčí aj prácu pri pečení koláčov a každú situáciu, kedy potrebujete mať neustále po ruke rozpustenú čokoládu alebo ďalšie ingrediencie - teraz ju budete mať tekutú v temperovacie.

Temperovač na čokoládu disponuje dvoma stupňami ohrevu. Prvý, výkonnejšie stupeň slúži k rýchlemu rozpusteniu čokolády v temperovači a druhý na udržanie optimálnej teploty rozpustenej čokolády. Objem nádoby temperovacie na čokoládu je 1 liter. Temperovacie sa ľahko ovláda jedným gombíkom a môže pracovať až 12 hodín za deň.

Parametre:
Celková výška fontány 18 cm
Hmotnosť 1,1 kg
Regulácia teploty 2 stupne
Materiál antikor + plast
Objem nádoby 1 liter
Maximálna doba prevádzky 12 hodin
Napätie/príkon 220V/50Hz/70W