chocoheaven-5L

Výrobník horúcej čokolády ChocoHeaven - 5L

Predajná cena vr. DPH:330,00 €
Zľava
Cena za 1 kg:
Profesionálny výrobník horúcej čokolády pre reštaurácie, kaviarne, čokoládovne resp. na eventy. Vyrába lahodnú horúcu čokoládu pomocou vodného kúpela. Výrobník ohrieva vodu ktorá následne prenáša teplo na dno nádrže a roztápa čokoládu v nádrži (čokoláda sa nedostáva do kontaktu s vodou). Touto metódou sa úplne zamedzí pripáleniu čokolády na dno nádrže a rovnomerná teplota umožní čokoláde dokonale sa roztopiť. Nádrž s vodou sa môže dopĺňať vodou kedykoľvek počas prevádzky cez otvor na boku prístroja.
Dostupnosť: Skladom u dodávateľa

Profesionálny výrobník horúcej čokolády pre reštaurácie, kaviarne, čokoládovne resp. na eventy. Vyrába lahodnú horúcu čokoládu pomocou vodného kúpela.

Výrobník ohrieva vodu ktorá následne prenáša teplo na dno nádrže a roztápa čokoládu v nádrži (čokoláda sa nedostáva do kontaktu s vodou). Touto metódou sa úplne zamedzí pripáleniu čokolády na dno nádrže a rovnomerná teplota umožní čokoláde dokonale sa roztopiť. Nádrž s vodou sa môže dopĺňať vodou kedykoľvek počas prevádzky cez otvor na boku prístroja.

Výrobník horúcej čokolády ChocoHeaven je koncipovaný na výrobu a prezentáciu horúcej čokolády, ale aj mnohých ďalších horúcich nápojov (káva, čaj, grog, punč, varené víno atď). Šetrný nepriamy systém ohrevu a udržanie v teplom stave (ohrev cez vodný kúpeľ-bain marie) s možnosťou regulácie teploty podľa potreby od 0 až do +85 ° C.

Kontinuálne rovnomerné miešanie - odolné miešacie lopatky sú vyberateľné a hriadeľ je vybavená silentbloky proti zanášaniu a namáhaniu - zamedzuje tvorbe usadenín, zrazenín a udržuje čokoládu v optimálnej konzistencii. Špeciálna konštrukcia výpustného kohúta zamedzujúce upchávaniu a umožňuje jednoduché čistenie - kohút vybavený pákou jednoduchého mechanického prečisteniu.

Ohrev vody je vykonávaný v nerezovom duplikátory (AISI 304), ktorý je vybavený tepelnou ochranou. Ľahko odnímateľná nádoba je vyrobená z odolného číreho polykarbonátu. Odkvapkávací miska je vybavená plavákom indikujúcim plný stav.

Vlastnosti prístroja:

- Systém proti upchatiu dávkovača
- Rýchly ohrev - prístroj dosiahne požadovanú teplotu pre servírovanie čokolády už po 15 minútach
- Prehladný nastaviteľný termostat
- Boiler z nehrdzavejúcej ocele
- Bain-Marie systém ohrevu
- Rotujúce lopatky zabezpečujú rovnomernú konzistenciu výslednej čokolády
- Kapacita čokolády 5 litrov
- Príkon: 1000 W
- CE Certifikát
- Nastaviteľný termostat (0 °C - 85 °C)
- Robustné plastové telo
- Široké protišmykové nohy
- Odkvapkávač s indikátorom naplnenia
- Neustále miešanie pre jemnú konzistenciu výsledného nápoja
 

Parametre výrobníku horúcej čokolády:
Výška výrobníku 46,5 cm
Šírka x hĺbka výrobníka 28 x 41 cm
Materiál nádoby polykarbonát
Hmotnosť 8 kg
Maximálne množstvo čokolády 5 litrov
Spôsob ohrevu nepriamy - bain marie
Regulácia teploty 0 - 85 °C
Napätie / príkon 230 V/ 50 Hz/ 1000 W