cokoladova-fontana-sephra-select-cf16e-600
cokoladova-fontana-sephra-select-cf16e-600
cokoladova-fontana-sephra-select-cf16-600
cokoladova-fontana-sephra-select-cf16e-krabice-600

Čokoládová fontána Sephra Select CF16E

Predajná cena vr. DPH:149,00 €
Zľava
Cena za 1 kg:
Čokoládová fontána Sephra Select je najlacnejší fontána, ktorá nemá plastovú prevodovku, ale je vybavená s tichým motorom WhisperQuiet ™, ktorý je priamo napojený na slimák.
Dostupnosť: Na sklade

Čokoládová fontána Sephra Select je najlacnejší fontána, ktorá nemá plastovú prevodovku, ale je vybavená s tichým motorom WhisperQuiet ™, ktorý je priamo napojený na slimák.

Vďaka tomuto riešeniu má fontána Sephra Select oveľa dlhšiu životnosť a je oveľa tichší ako bežné fontány pre domáce použitie. Je preto vhodná aj pre nenáročnejší gastro prevádzky. Pre vytvorenie kaskádového efektu potrebuje približne 900 gramov čokolády a vyhrievané nerezová nádoba pojme až 1,8 kg čokolády. Je vhodná pre čokoládu, BBQ, syrové fondue, karamel atď.

Vyhrievané nádoba na čokoládu a základňa fontány sú vyrobené z nerezovej ocele, ďalšie diely z odolného potravinárskeho plastu. Pre ľahké ustavenie fontány je čokoládová fontána Sephra Select vybavená stavitelnýma nožičkami.

Ovládanie fontány je riešené dvoma tlačidlami, kedy sa jedným zapína ohrev a v druhým pohon slimáka. Ľahko sa po použití rozoberie a čistí. Vežu a slimáka môžete umývať v umývačke riadu.

Americká značka Sephra je popredným svetovým výrobcom kvalitných čokoládových fontán a je synonymom pre spoľahlivé a tiché čokoládové fontány. Konzervatívny desing čokoládové fontány Sephra Select CF16E pripomína vzhľad veľkých profesionálnych fontán Sephra. Je to ideálny model pre menšie až stredne veľké party.

V čokoládové fontáne môžete namáček ovocie najrôznejších druhov, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškóty a ďalšie pochutiny. Nie sú vhodné drobivé potraviny.

Parametre čokoládovej fontány:
Celková výška fontány 41 cm
Výška kaskády 22,5 cm
Priemer nádoby 23 cm
Materiál antikor + plast
Minimálne prevádzkové množstvo čokolády 1 kg
Objem nádoby 1,8 kg
Odporúčaná doba prevádzky za 1 deň 5 hodin
Napätie/príkon 230V/50Hz/180W