sephra-classic5
sephra-classic5
sephra-classic6

Čokoládová fontána Sephra Classic CF18E

Predajná cena vr. DPH:199,00 €
Zľava
Cena za 1 kg:
Čokoládová fontána Sephra Cassic CF18E je druhá najlacnejší fontána, ktorá nemá plastovú prevodovku, ale je vybavená s tichým motorom WhisperQuiet ™, ktorý je priamo napojený na slimák.
Dostupnosť: Na sklade

Čokoládová fontána Sephra Cassic CF18E je druhá najlacnejší fontána, ktorá nemá plastovú prevodovku, ale je vybavená s tichým motorom WhisperQuiet ™, ktorý je priamo napojený na slimák.

Vďaka tomuto riešeniu má fontána Sephra Classic oveľa dlhšiu životnosť a je oveľa tichší ako bežné fontány pre domáce použitie. Je preto vhodná aj pre nenáročnejší gastro prevádzky. Pre vytvorenie kaskádového efektu potrebuje približne 1,1 kg čokolády a vyhrievané nerezová nádoba pojme až 2,2 kg čokolády. Je vhodná pre čokoládu, BBQ, syrové fondue, karamel atď.

Vyhrievané nádoba na čokoládu a základňa fontány sú vyrobené z nerezovej ocele, ďalšie diely z odolného potravinárskeho plastu. Pre ľahké ustavenie fontány je čokoládová fontána Sephra Select vybavená stavitelnýma nožičkami.

Ovládanie fontány je riešené dvoma tlačidlami, kedy sa jedným zapína ohrev a v druhým pohon slimáka. Ľahko sa po použití rozoberie a čistí. Vežu a slimáka môžete umývať v umývačke riadu.

Americká značka Sephra je popredným svetovým výrobcom kvalitných čokoládových fontán a je synonymom pre spoľahlivé a tiché čokoládové fontány. Konzervatívny desing čokoládové fontány Sephra Classic CF18E pripomína vzhľad veľkých profesionálnych fontán Sephra. Je to ideálny model pre menšie až stredne veľké party.

V čokoládové fontáne môžete namáček ovocie najrôznejších druhov, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškóty a ďalšie pochutiny. Nie sú vhodné drobivé potraviny.

Parametre čokoládovej fontány:
Celková výška fontány 45,7 cm
Výška kaskády 24,5 cm
Priemer nádoby 27,3 cm
Materiál antikor + plast
Minimálne prevádzkové množstvo čokolády 1,8 kg
Objem nádoby 2,5 kg
Odporúčaná doba prevádzky za 1 deň 6 hodin
Napätie/príkon 230V/50Hz/230W